Aktualności

Apel – pomóżmy!

Apel

Koleżanki i Koledzy,

 

zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc i wsparcie naszej koleżanki Ani Pienickiej.
Ania jest długoletnim sędzią rodzinnym Sądu Rejonowego w Ciechanowie i członkiem naszego stowarzyszenia.

 

W roku 2013 przeszła poważną operację guza o radiologicznych cechach oponiaka. Wróciła do pełnienia służby sędziego i wykonywała ją z dużym oddaniem. Niestety ponowne badania wykazały, że pojawił się nowy guz o morfologii oponiaka. Naszą koleżankę czeka więc dalsze trudne leczenie. Niestety Narodowy Fundusz Zdrowia nie refunduje terapii jakiej winna być poddana, by zwiększyć szanse na odzyskanie zdrowia. Okazało się bowiem, że jedyną i bezpieczną dla Jej życia metodą leczenia jest terapia guzów mózgu prowadzona w Monachium w Rinecker Proton Terapy Center. Koszt leczenia Ani wyceniono na 28 700 euro. Niestety Ania po uprzednim leczeniu i rehabilitacji nie jest w stanie sama pokryć tych wydatków.

 

Pomóżmy Ani, pokażmy, że jesteśmy solidarni i empatyczni, a wspierając ją finansowo dajmy Jej szansę na możliwość walki o życie, powrót do zdrowia. Nasza koleżeńska solidarność, prócz wymiaru finansowego, będzie dla Ani dużym wsparciem emocjonalnym. Pokaże Jej, że nie jest sama, wzmocni psychicznie w trudnej walce, jaka Ją czeka.

 

Jeżeli – Koleżanki i Koledzy – zechcecie Ani pomóc, a jesteśmy przekonani, że tak, prosimy o przekazanie 1% podatku na ten właśnie cel.

 

Datek należy przekazać na rzecz Fundacji Onkologicznej NADZIEJA z dopiskiem dla Anny Pienickiej / nr KRS 0000267297 PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA ANNY, numer konta 03 1050 1025 1000 0090 7328 2841 tytułem FON-SUB-PIE-03, której Ania jest podopieczną.

 

Bliższe informacje na ten temat można znaleźć na stronie fundacji: FUNDACJA ONKOLOGICZNA NADZIEJA www.fundacjaonkologicznanadzieja.org

 

Zarząd Stowarzyszenia

Sędziów Rodzinnych

Pro Familia

« Powrót