Aktualności

W najbliższych dniach przedstawimy Państwu informacje dotyczące zakończonego Kongresu Stowarzyszenia Sędziów Rodzinnych Pro Familia pod honorowym patronatem Ministra Sprawiedliwości oraz Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego

IMG_8821

W dniach 7 – 11 września bieżącego roku w Zakopanem odbył się Kongres Stowarzyszenia Sędziów Rodzinnych Pro Familia pod honorowym patronatem Ministra Sprawiedliwości oraz Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego .

 

Ze względu na dużą ilość materiałów z zakresu prawa rodzinnego opracowywanych w oparciu o ustalenia poczynione w trakcie Kongresu, informacja w tym zakresie zostanie przedstawiona w ciągu najbliższych dni.

 

Kongres przede wszystkim miał charakter szkoleniowy, co uczestnicy dostrzegali każdego dnia dobrowolnie przedłużając wykłady do godzin wieczornych, ale również był okazją do integracji środowiska sędziów rodzinnych.

 

Uczestnicy integrowali się zarówno podczas wydarzeń kulturalnych jak uczestnictwo w spektaklu „Wizyta nie w porę” w Teatrze im. St. I. Witkiewicza, jak i podczas kolacji w góralskiej chacie ” Czarci Jar” oraz spotkań i wieczorów tanecznych organizowanych w czasie wolnym od zajęć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0920

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0867

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0926

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0868

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0873

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0900

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0905

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0917

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_8791

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0217

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie w pore

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_8783

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_8778

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« Powrót