Aktualności

Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych Pro Familia zapewniło wychowankom Domu Dziecka w Zakopanem zabawę i naukę w Parku Przygody Adventure

Park 1 kopiaW trakcie Kongresu Stowarzyszenia Sędziów Rodzinnych Pro Familia Zarząd spotkał się z Kierownictwem Domu Dziecka w Zakopanem i rozmawiał na temat nowelizacji ustawy dotyczącej pieczy zastępczej.

 

W tym czasie 24 podopiecznych z Domu Dziecka przeżywało szczęśliwe chwile bawiąc się, a jednocześnie ucząc odpowiednich zachowań w grupie. Miało to miejsce w Parku Przygody, gdzie dzieci zostały zaproszone przez Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych Pro Familia.

 

Radości dzieciaków nie było końca, a podsumowanie wycieczki nastąpiło w cukierni gdzie czekał poczęstunek i okazały tort. Pamiętajmy, że są to dzieci niemające na co dzień zbyt wielu powodów do radości.

 

Cała wyprawa została opłacona z darowizn członków Stowarzyszenia Pro Familia oraz niezrzeszonych sędziów i odbywała się w ramach akcji „Sędziowie Rodzinni Dzieciom”, nad którą honorowy patronat objęła Małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska.

 

Niezmiernie nam miło, że sędziowie coraz chętniej włączają się w działania Stowarzyszenia Pro Familia „Sędziowie Rodzinni Dzieciom”.

 

DZIĘKUJEMY wszystkim sędziom, którzy nas wsparli!

 

 

 

IMG_3089

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Park 2 kopia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0071

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Park5 kopia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_1684

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Park12 kopia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Park11 kopia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Park10 kopia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Park9 kopia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_1577

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Park 4 kopia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Park13 kopia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_1473

« Powrót